אירועי חברות

 

רוצים שהצחוק לא ימוש מהפנים של העובדים? מעוניינים באירוע חברה שיהפוך לשיחת היום במסדרונות? רוצים לגבש את הארגון בכיף והנאה?

קדימה, בואו לשחק במשחקים של פעם. שעתיים של משחקי שכונה נפלאים ומגבשים אותם שיחקנו כילדים.

 

דמיינו את העובד רודף אחרי המנהל בתפסוני, את המנכ“ל מיידה כדור על הסמנכ“ל במחניים ואת העובדים קופצים בחבל. דמיינו את ראשי הצוותים, כשעיניהם מכוסות מטפחת, מנסים לצוד את חבריהם המשמיעים קולות געיה במשחק פרה עיוורת.

נשמע משעשע, נכון?  זהו רק קצה הקרחון...

 

מה בתוכנית?

משחקי מעגל, תופסות, משחקי כדור, משחקי חבל, 3 מקלות, קפיצה בגומי, סיבוב פורפרות ועוד ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

איתן, ידיעות אחרונות: ”ערב מדהים. היו לי הרבה ספקות, כולל רגלים קרות בצהרי אתמול, האם לא הלכנו רחוק מדי בבחירה הלא שגרתית הזאת. המון תודה למנהלת משאבי אנוש.“

 

ליאת, בנק הפועלים: ”נהננו מאוד, היה חווייתי ומיוחד. חזרנו בכיף ובהתלהבות לתקופת הילדות. קיבלת הרבה מחמאות מהחברים בפרוייקט. העובדה שהיה קשה להוציאם לארוחת הצהרים כשהם ממשיכים לשחק בגומי, חבל ולעיין בחוברות עם הקלפים מדברת בעד עצמה.“

 

רחלי, ביזפורטל:הפעילות העניקה גיבוש יוצא מן הכלל ענתה על כל הציפיות ואף יותר מכך...“

 

איריס, מקאפי: ”המון תודה!!! היה מקסים וקבלתי תגובות מאד חיוביות מהעובדים.“

 

 

הפעלת חפש את המטמון

המלצות נוספות

צרו קשר

 

  

משחקי שכונה בגינה - שלומי איילון

לקוחות

none none none none none none none none none none none none
none
none
none

אירועי חברות

מרפרטואר משחקי ילדות: תפסוני, עמודו, דג מלוח, שלוש מקלות, חמש אבנים, שבע אבנים, גולם במעגל, קרב תרנגולים, מחפשים את המטמון, פינות, גומי, קלס, קפיצה בחבל, דגליים, מחנים, חתול ועכבר, הורדות ידיים, מאפיה, ים יבשה, כדורגל סיני, דג אחד, נחש בא, קדרים באים, מלך התנועות, פנטומימה, קונטקט, מעגל כח, 21, גע גע גע, מחבואים, תופסת עכברים, תופסת זנבות, רגל, מלך התנועות, פסיכולוג, פרה חולבת..

צחוק מהעבודה, ערוץ 2