הפעלות למבוגרים

     

בשעות הערב, לאחר ששקעה השמש ולאחר שהשכבתם הילדים לישון, אט אט מתאספים כל החברים בגינה ציבורית או בפארק ולשעתיים קסומות אסחוף אתכם אחרי, להיות שוב ילדים משוחררים, כמו פעם בשכונה.

 

משחקים, משתוללים, צוחקים ומתווכחים מי ניצח במשחק- אלא מה?  

מתפשרים, שמחים בנצחוננו ומתאכזבים בהפסדים,
אך אז נזכרים שבעצם זה רק משחק ומחייכים מחדש.

פתאום מגלים שהילד שבנו חי וקיים!

כאילו שהכל קרה רק אתמול...

 

 

¨ ימי הולדת למבוגרים

¨ מסיבות הפתעה לבני זוג ולחברים

¨ הפעלות לקבוצות

¨ חגיגות משפחה מורחבת 

¨ יום הולדת לסבא / סבתא

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

¨ רעות, יום הולדת 30, טירת יהודה: ”נהנינו מכל רגע, להיות ילדים בלי עול על הכתפיים, יישר כוח על פועלך...“

 

¨ יום הולדת 40 לטל, מודיעין "מאד, מאד נהננו והחברים גם. היה ערב כייפי, שמח ומשעשע. שיחקת אותה. תודה."

 

¨ משפח' וייסמן, יום הולדת 45 לבעל, שוהם: ”תודה על הנועם הרוגע וההצלחה לסחוף אחריך את כולם...“

 

¨ מסיבת הפתעה 49 לבטי, שוהם: ”ישר כוח והצלחה בהטמעת המשחקים באוכלוסיה שמשוועת לקורטוב של שחרור והנאה...“

 

¨ מסיבת יום הולדת 50 ו 40 לקבוצת מורות מודיעין, אילנה: "חברות שלי סיפרו לי היום שכבר העבירו את הטלפון שלך לחברות אחרות שמחפשות מפעיל ליום הולדת. צפה התעניינות בקרוב. כבר אמרתי לך שהיה מאוד מוצלח??!!!!"

 

¨ ארוע גיבוש קבוצת חברים מתנ"ס שערים פ"ת, מלכה: "הערב היה מקסים ומהנה, אני מאמינה שכל אחד מהחבורה ששיחקה לא האמינה שכך ייהנו ויחזרו לשחק כמו ילדים. אני ממליצה בחום על הפעילות שלך, ניתן לראות שיש לך הרבה מה להציע.  ישר כוח ובודאי נהיה בקשר בהמשך."

 

 

הפעלת חפש את המטמון

מנהרת הזמן למי שמלאו 40

המלצות נוספות

צרו קשר

 

משחקי שכונה בגינה - שלומי איילון

מרפרטואר משחקי ילדות: תפסוני, עמודו, דג מלוח, שלוש מקלות, חמש אבנים, שבע אבנים, גולם במעגל, קרב תרנגולים, מחפשים את המטמון, פינות, גומי, קלס, קפיצה בחבל, דגליים, מחנים, חתול ועכבר, הורדות ידיים, מאפיה, ים יבשה, כדורגל סיני, דג אחד, נחש בא, קדרים באים, מלך התנועות, פנטומימה, קונטקט, מעגל כח, 21, גע גע גע, מחבואים, תופסת עכברים, תופסת זנבות, רגל, מלך התנועות, פסיכולוג, פרה חולבת..

הפעלות למבוגרים

במנהרת הזמן - למי שמלאו 40, בדיוק ארבעים

מה תרצה ליום הולדת ארבעים? "באמת לא חשבתי על כך" מלמלתי בתשובה. "חשבתי על משהו בשבילך. מה דעתך לעבור במנהרת הזמן? כבר רכשתי לך כרטיס" אמרה - שאלה - הסבירה אשתי בשיטת "הכל כלול" בחצי משפט. "מנהרת הזמן? יש דבר כזה? הממ...נשמע מעניין, אבל מדוע רכשת כרטיס בלי לברר איתי קודם?" "אז עכשיו אני מבררת." "כמה עלה? איתך או בלעדיך?" כולל חזרה? או שאני נשאר שם קבוע?" המטרתי לעברה. "אם זה תלוי בי, אני מעדיף לעבור לעתיד - ההיסטוריה של האנושות שלנו היא לא מציאה גדולה!" חשבתי שאכנס למנהרה בצבעים לבן ושחור, חשבתי שיתחילו פיצוצים סביבי, ברקים ורעמים ו...פוף, אעלם כמו דאג וטוני ב"מנהרת הזמן". בפועל, פניי כוסו במטפחת שחורה כאילו שאני בדרכי לחקירה במרתפי השב"כ.
חדשות ערוץ 10